Reference

Líbilo se Vám u nás? Máte nějaké podněty nebo připomínky? Neváhejte a napište nám, každý názor je pro nás ceněný, zejména ten Váš!

Naši zákazníci o nás napsali


Po roce jsme se s manželkou na Dolní Moravu vrátili a můžeme tím jen potvrdit, že jak lokalita tak samotný apartmán za to prostě stojí. Apartmán je pořád ve skvělé kondici a ani ne právě ideální počasí nám tuhle dovolenou nemohlo zkazit :-).
13.07.2020 - Jiří a Martina Vítkovi z Ostopovic

Příjemné moderní ubytování s perfektně vybavenou kuchyní. Krásná příroda v okolí.
25.03.2020 - B. Trnková

Krásné komfortní ubytování kousek od sjezdovek, restaurací a přitom v klidu. Doporučujeme a rádi se vrátíme.
17.12.2019 - Jarka ďurčanová

Apartmán, který jsme si pronajali splnil vše co jsme očekávali. Skvělá lokalita domu dostupná ke všemu potřebnému pro klidnou a krásnou dovolenou na horách. Velmi vkusně a prakticky vybavený apartmán s kvalitní matrací po náročných túrách po okolí :-) a plně vybavenou kuchyní pro gastronomické zážitky. Okolí nabízí množství nepřeberné množství činností pro aktivní dovolenou a vrátit se pak na apartmán bylo velmi fajn. Doporučuji všem vyzkoušet. Za nás dáváme palec nahoru.
08.07.2019 - Jiří a Martina Vítkovi

Ubytování v apartmánu č. 15 velmi doporučuji. Apartmán je útulně a vkusně zařízen. Kuchyňka kompletně vybavena. Výhodou jsou 2 sociální zařízení. Využili jsme sklepní kóji k uschování kočárku. Vše naprosto čisté a uklizené. Apartmán je v klidném prostředí krásné přírody, nedaleko atrakcí pro celou rodinu. Děkujeme, rádi se k vám vrátíme.
23.06.2019 - Lhotští

Děkujeme za skvělé ubytování v apartmánu (č.15). Moc jsme si to užili. Jako pětičlenná rodina jsme využili spoustu prostoru, dostatek skříní, kompletně vybavenou kuchyň, parádní dvě koupelny s WC, dostatek zásuvek na nabití všech telefonů a velkou TV s USB (ideální na pohádky na flashce). Výborný byl také velký topný žebřík, který vysušil během chvíle totálně promáčené věci. Do kóje na lyže se s přehledem vlezl i kočárek a boby. Hned za apartmánem jsou sjezdovky (areál Větrný vrch), takže netřeba nikam dojíždět. Večeře jsme měli vedle v hotelu a taky byly výborné. Jednoznačně všem pobyt doporučujeme.
18.02.2019 - 10.02.2019 - Minxovi

Ubytování naprosto dokonalé, jen nám trošičku chyběla trouba, ale to napravil bar na Vetráku, který byl naprosto super. Jako pětičlenná rodina jsme ocenili dvě koupelny a dva záchody :-), všechno krásné, čisté, možná chyběly sítě do oken, byly velká tepla a mouchy létaly večer dovnitř. Apartmán kousek od obchodu na klidném místě a přitom kousek od hlavního dění. Rádi bychom se tam ještě někdy vrátili - třeba již tuto zimu, uvidíme...….
15.08.2018 - Mutlovi

Krásný, moderní, čistý a plně vybavený apartmán na klidném místě. Je možné využít stravování v blízkém hotelu. Jinak 100 metrů obchod s potravinami. Oceňujeme 2 koupelny. Byli jsme velmi spokojeni.
05.08.2018 - 5.8.2018 Rychtečtí

ubytovani v apartmanu bylo prijemne, apt je plne vybaveny, parkovani v blizkosti, snidane vyborne v blizkem hotelu
24.06.2018 - renata

Rádi bychom poděkovali za příjemné ubytování na Dolní Moravě. Skvěle a moderně vybavený apartmán, v kuchyňce je možnost připravit jak snídaně,ale hlavně uvařit teplá jídla. Obě koupelny jsou krásné a čisté. V okolí krásná příroda, bobová dráha, Stezka v oblacích atd.. Těšíme se na zimní sezónu,kdy si budeme moci v blízkosti apartmánu na svahu zalyžovat :)
20.06.2018 - děkujeme za příjemný pobyt Indrovi

Děkujeme za skvělý pobyt a vřele všem doporučujeme. Apartmán číslo 15 je absolutní paráda. Ubytování je velmi příjemně a vkusně zařízené. Ocenili jsme dvě koupelny při obsazenosti 4 osob. Kuchyňka je dostačující pro rychlé vaření a přípravu snídaně (pod kopcem cca 100 m je místní obchůdek, kde lze zakoupit čerstvé rohlíky a nechat si nakrájet vynikající šunku, zakoupili jsme si i vajíčka a následně si je v apartmánu připravili. K apartmánu jsme měli v rámci objektu i sklepní kóji, kde jsme si mohli zanechat kola, což jsme velmi ocenili. Okolí apartmánu jsme využili bohatě: je to ideální pozice pro pěší túru k velmi vyhlášené Stezce v oblacích, chatě Slaměnce, Bobové dráze, Kralickýmu Sněžníku. Jednoznačně se vrátíme a ještě jednou děkujeme, manželé Nevrklovi
18.06.2018 - Poděkování za pobyt a vřelé doporučení pro ostatní

Pěkné ubytování v apartmánu, který byl velmi dobře vybavený. Ocenila jsem 2 koupelny a rozdělení plochy do dvou pater. Čostota na jedničku! Komunikace a přesnost bez jediné chybičky. Vřele doporučuji a těším se na další návštěvu!
12.06.2018 - Kristyna Novotna

Hledali jsme kvalitní a cenově výhodné ubytování v lyžařském středisku, které by bylo vhodné pro rodinu s malým dítětem, nabízelo prostorné, útulné a zejména klidné bydlení, což nám Váš apartmán plně nabídl. Zejména jsme ocenili vybavenost apartmánu, jeho čistotu a celkové zázemí. Nedaleký lyžařský svah, lyžařská škola s půjčovnou a možnost Wellness náš pozitivní dojem jen umocnilo.
07.05.2018 - Vendula Mrázová